Temperaturë dhe dhimbje trupi, konkurentja e BBV me simptoma të Covid


January 11, 2022

Banorët e “Big Brother VIP” i janë nënshtruar sot testit të koronavirusit, në kuadër të masave të marra nga vëllai i madh pas shenjave të dyshimta që shfaqi modelja Beniada Nishani.

Temperaturë, plogështi e dhimbje kockash janë simptomat që ka shfaqur Beniada, e cila i është nënshtruar testit, për të parë nëse është apo jo e infektuar, situatë e cila ka sjellë ankth te banorët.

Duke nisur nga sot, Big Brother ka ndryshuar rregullat, pasi nuk do të lejojë më afërsi mes personave që vijnë për të suprizuar banorët, apo dhe grimierët.

Maxresdefault