Pete Davidson feston ditëlindjen me Kim Kardashian


November 18, 2021

Dyshimet për një romancë të mundshme mes Kim Kardashian dhe Pete Davidson nuk janë shuar, përkundrazi janë shtuar dhe më shumë.

Në ditëlindjen e humoristit të “Saturday Night Live”, ata u bënë së bashku dhe për më tepër kishin veshur pizhame SKIMS nga koleksioni i saj i festave.

Në foto, vihet re se grupi po festonte ditën speciale të Davidson në pronën e Kris në Palm Springs.

Një foto e tillë vjen për publikun pas ditë pasi një burim tha për mediat e huaja se Kim “po bie në dashuri me komedianin”.

“Kim është gjithmonë e emocionuar pasi shoqërohet me Davidson, i cili "e bën atë të qeshë"," ka thënë një burimi.