"Gjithmonë PO", Dojna Mema merr propozimin për martesë nga Vlashenti


January 07, 2022

Së shpejti do të ketë dasmë nga moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari e tekstshkruesi Vlashent Sata!

Propozimi i shumëpritur ka ardhur dhe në një nga destinacionet më të bukura të Spanjës, në Barcelonë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja teksa ka postuar në Instagram një video ku shfaqet në krahët e Vlashentit duke u puthur e duke u përqafuar, ndërsa mban unazën në gisht.

Gjithmonë PO!”, shkruan Dojna.

View this post on Instagram

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)