RSS

Lajme

Nga Taylor Swift, Ed Sheeran, Måneskin, te shqiptari Gjon's Tears, fituesit e MTV EMA 2021

November 15, 2021 - 12:37 PM

Ish-kuzhinieri zbulon si është të gatuash për mbretëreshën Elizabeth

November 13, 2021 - 05:59 PM

Horoskopi ditor, 14 nëntor 2021

November 13, 2021 - 04:42 PM

Çfarë tregojnë "gjysmëhënat" e bardha në thonjtë tuaj

November 13, 2021 - 04:28 PM

Britney Spears fiton lirinë, por a do t’i rikthehet muzikës?

November 13, 2021 - 04:19 PM

Sipas Jeff Bezos, njerëzit do të lindin dhe do të jetojnë në hapësirë

November 13, 2021 - 04:02 PM

Pas tragjedisë në Astroworld, Drake festoi në klub striptizmi

November 13, 2021 - 03:47 PM

Horoskopi ditor, 13 nëntor 2021

November 12, 2021 - 08:13 PM

Sasia minimale e kripës që duhet të konsumoni çdo ditë

November 12, 2021 - 08:04 PM

Angelina Jolie ka parë vetëm një film të sajin

November 12, 2021 - 07:59 PM