RSS

Lajme

Kivanç Tatlitug po bëhet baba për herë të parë

November 17, 2021 - 08:14 PM

Publikohet trailer-i i "Spider-Man" dhe zbulohet data e premierës

November 17, 2021 - 08:05 PM

Arsyet pse nuk duhet të flini me ngrohësin ndezur në dhomë

November 16, 2021 - 08:15 PM

Horoskopi ditor, 17 nëntor 2021

November 16, 2021 - 08:12 PM

Irina Shayk dhe Bradley Cooper mund të jenë bashkuar! (FOTO)

November 16, 2021 - 08:05 PM

Rita Ora prezanton të dashurin e ri me prindërit e saj

November 16, 2021 - 04:50 PM

Horoskopi ditor, 16 nëntor 2021

November 15, 2021 - 08:33 PM

Aktori i "Twilight" i propozon për martesë të dashurës

November 15, 2021 - 08:15 PM

Leonardo DiCaprio më i dashuruar se kurrë!

November 15, 2021 - 04:31 PM

Njihuni me qytetin ku është e ndaluar të shërbesh mish

November 15, 2021 - 01:23 PM