RSS

Lajme

Trump kishte ndaluar të dëgjoheshin në Shtëpinë e Bardhë këngët e Taylor Swift

November 19, 2021 - 04:55 PM

Mike Tyson po përdor helm zhabe prej 4 vitesh dhe kjo e bën kreativ!

November 19, 2021 - 04:51 PM

“Dwanta Claus”, The Rock shpërndan dhurata për fansat

November 19, 2021 - 04:45 PM

Qëllohet për vdekje reperi amerikan, Young Dolph

November 18, 2021 - 08:05 PM

Katerina Trungu përtej ekranit, rrëfimi i moderatores në "Play Everyday" për ëndrrat dhe projektet

November 18, 2021 - 07:39 PM

Pas dy vitesh, Shawn Mendes dhe Camila Cabello i japin fund lidhjes

November 18, 2021 - 04:54 PM

Horoskopi ditor, 19 nëntor 2021

November 18, 2021 - 04:49 PM

Pete Davidson feston ditëlindjen me Kim Kardashian

November 18, 2021 - 04:45 PM

Leonardo DiCaprio në mbrojtje të Vjosës: Do të tërhiqte rreth 1.5 milionë vizitorë çdo vit

November 18, 2021 - 04:42 PM

Horoskopi ditor, 18 nëntor 2021

November 17, 2021 - 08:16 PM