RSS

Lajme

Horoskopi ditor, 10 nëntor 2021

November 09, 2021 - 08:20 PM

Si ndikon kohëzgjatja e ditës në shëndetin fizik dhe mendor

November 09, 2021 - 08:09 PM

E dashura e tij nuk ndante dot sytë nga DiCaprio, Bezos "kërcënon" aktorin

November 09, 2021 - 07:56 PM

"Piano luante vetë", Salma Hayek tregon se ka fantazma në shtëpinë e saj

November 09, 2021 - 07:45 PM

Fustani i Amy Winehouse tejkalon çdo pritshmëri, shitet me çmim rekord

November 08, 2021 - 08:31 PM

Horoskopi ditor, 9 nëntor 2021

November 08, 2021 - 08:22 PM

Aktorët e "Harry Potter" do të ribashkohen për 20-vjetorin e filmit

November 08, 2021 - 08:13 PM

Tragjedia në koncertin e Travis Scott, dyshohet se viktimave u është injektuar drogë

November 08, 2021 - 08:03 PM

Horoskopi ditor, 7 nëntor 2021

November 06, 2021 - 03:34 PM

Pas ndarjes nga Zayn, Gigi takohet me avokatët për kujdestarinë e së bijës

November 06, 2021 - 03:25 PM