RSS

Lajme

Horoskopi ditor, 3 dhjetor 2021

"Red Notice" është filmi më i ndjekur i të gjitha kohërave në Netflix

December 02, 2021 - 08:02 PM

Justin Bieber shndërrohet në prift për Balenciaga-n

December 02, 2021 - 07:57 PM

Blendi Fevziu siç nuk e keni imagjinuar, me flokë të drejtë, kaçurrela dhe mjekër

December 02, 2021 - 04:50 PM

Këngët, artistët dhe albumet më të dëgjuara në Spotify për vitin 2021

December 02, 2021 - 04:44 PM

"Njerëzit e dëgjojnë muzikën time", Bebe Rexha nuk ka nevojë për çmime!

December 01, 2021 - 04:10 PM

Horoskopi ditor, 2 dhjetor 2021

December 01, 2021 - 04:05 PM

Thuhet se Rihanna mund të jetë në pritje të fëmijës së parë!

December 01, 2021 - 03:52 PM

Dita Botërore e SIDA-s, të famshmit që humbën betejën me sëmundjen

December 01, 2021 - 03:46 PM

Horoskopi ditor, 1 dhjetor 2021

November 30, 2021 - 08:31 PM